Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Підтримка та співпраця - ключові складові успіху та розвитку! 

Ми щасливі поділитися з вами ще однією захоплюючою новиною: продовжуємо нашу плідну співпрацю з компанією "ВіЯр", яка вже давно є нашими друзями та постійними клієнтами. Ця провідна українська компанія, яка спеціалізується на продажі меблевих комплектуючих та наданні супутніх послуг, в даний час здійснює реконструкцію свого шоуруму на бульварі Вацлава Гевала.

Ми з гордістю взяли на себе відповідальність за вивіз та утилізацію будівельного сміття на цьому проекті. За допомогою нашого крукового мультиліфта та контейнерів для оренди, ми забезпечимо швидкий та ефективний процес управління відходами прямо на місці реконструкції.

Наша спільна робота - це приклад того, як командна праця та взаємне довіра можуть призвести до великих результатів. Ми пишаємося можливістю допомагати нашим друзям і партнерам у будь-яких проектах, сприяючи їхньому успіху та досягненням цілей.

Разом ми рухаємося вперед до майбутнього, де кожен крок має значення. Дякуємо "ВіЯр" за довіру та можливість бути частиною вашої історії успіху.

Обирайте нас як свого надійного партнера у будь-яких будівельних проектах. Разом ми зможемо зробити більше для нашого міста. Давайте робити світ кращим разом! 

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний