Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Відповіді на часто задавані питання

Поширені запитання щодо оренди контейнера для сміття

Будь-яке прибирання стає легшим, якщо поруч є контейнер. Ніколи раніше не замовляли контейнер для сміття? Ви не одні такі! Більшість наших клієнтів орендують сміттєвий контейнер вперше, тому ми знаємо, що у вас ймовірно, є кілька запитань. Скористайтеся наведеними нижче поширеними запитаннями, щоб ознайомитися з нашими послугами, цінами та іншим. Ми також допоможемо вам підготуватися до доставки та вивезення контейнера.

Загальні питання

Контейнер для оренди, що це?

Контейнер для оренди — це металевий ящик, який знаходиться біля вашого дома чи на робочому місці, щоб викидати туди сміття, поки ви завершуєте проект. Ми доставимо один з наших контейнерів, коли він вам знадобиться, а потім заберемо його, коли ви закінчите прибирати.

Навіщо орендувати контейнере? Для чого він потрібен?

Оренда контенера – це простий спосіб прибрати непотріб і сміття. Ви можете використовувати сміттєвий контейнер для багатьох проектів, включаючи прибирання вдома, реконструкцію, комерційний ремонт і роботи з озеленення. Просто завантажте сміття у сміттєвий контейнер під час роботи, щоб підтримувати чистоту на робочому місці.

Як виглядає процес оренди контейнера?

Завдяки нам оренда контейнера для сміття не може бути простішою. Просто оформіть замовлення онлайн через форму на сайті ,,Розрахувати вартість оренди контейнера,, по телефону або за допомогою популярних месенджерів Viber, Telegram, Whatsapp. Потім ми заплануємо доставку, коли це буде зручно для вас, і розмістимо контейнер у зручному місці для вашого проекту. Замовте вивіз через месенджери або зателефонувавши, коли закінчите прибирання, і наш водій якомога швидше забере повний контейнер.

Чи можу я орендувати більше одного контейнера одночасно?

Ми надамо стільки контейнерів, скільки вам буде потрібно для вашого проекту, виставлених разом або в шаховому порядку відповідно до ваших потреб. Ми також можемо доставити контейнери в декілька місць.

Чи потрібен мені дозвіл на користування контейнером?

Якщо ви плануєте поставити свій контейнер на вулицю або заблокувати тротуар, зв’яжіться з міською владою, щоб отримати інформацію про дозвіл перед доставкою. І також інколи вам може знадобитися дозвіл, якщо сміттєвий контейнер буде розміщено на приватній території.

Чи потрібне мені якесь спеціальне обладнання чи страховка, щоб використовувати контейнер для сміття?

Ні, вам не потрібне спеціальне обладнання чи страховка, щоб використовувати контейнер для сміття. Все, що вам потрібно, це хороше місце для його зберігання.

Ціноутворення

Скільки коштує оренда контейнера?

Оренда контейнера починається від 6000 гривень. Ця ціна визначається декількома факторами, зокрема вашим місцем розташування, розміром контейнера, типом сміття, та періодом оренди. Наша команда враховує всі ці речі, пропонуючи вам фіксовану цінову пропозицію. 

Чи є вірогідність що доведеться заплатити більше обумовленої ціни?

Є кілька різних комісій, які ми можемо додати до оренди сміттєвого контейнера, але зазвичай усіх цих зборів можна уникнути. Ви також можете заплатити більше, якщо запросите додаткові послуги під час оренди.

Як я можу уникнути додаткових комісій?

Щоб уникнути додаткових зборів, підготуйтеся до доставки, належним чином наповніть контейнер сміттям і викидайте лише дозволені матеріали. Ви також повинні дотримуватися встановленого ліміту ваги контейнера. 

Коли я сплачую за оренду контейнера?

Ви сплачуєте за оренду контейнера перед доставкою або під час доставки на вказану вами адресу. Якщо знадобиться додаткова плата, ми повідомимо вам. На щастя, зазвичай ви можете уникнути цих зборів, якщо ретельно дотримуватися інструкцій.

Чи потрібно вносити депозит?

Ні, вам не потрібно вносити депозит. Ми пропонуємо фіксовану ціну, тож ви сплачуєте оренду контейнера для сміття наперед.

Які способи оплати приймаються?

Ми пропонуємо готівковий та безготівковий розрахунок включаючи ПДВ.

Розміри

Яких розмірів контейнери для сміття можна орендувати?

Ми пропонуємо різні розміри сміттєвих контейнерів. Перейшовши за посиланнями нижче ви можете переглянути точні розміри того чи іншого контейнера:

Наша команда завжди готова допомогти в підборі контейнера, який найкраще підходить для вас.

Скільки вміщує контейнер?

Кількість сміття, яку можуть вмістити наші контейнери, залежить від розміру, який ви замовляєте. Розмір контейнера вимірюється в метра кубічних, що і відображає об’єм для завантаження. 

Чи є обмеження по вазі завантаження?

Так, усі наші контейнери мають обмеження ваги для завантаження - це 15 тон. Коли ви орендуєте у нас контейнер для сміття, ми обов'язково проінформуємо про основні обмеження. Перевищення цього ліміту призведе до стягнення плати за надлишок за тонну або додаткової роботи по розвантаженню контейнера.

Скільки місця займе контейнер?

Розміри сміттєвого контейнера можуть відрізнятися залежно від обраного вами розміру. Зазвичай для встановлення контейнера потрібно 15-16 метрів квадратних.

Доставка контейнера

Як швидко ви можете доставити контейнер?

Залежно від нашого поточного розкладу ми зазвичай можемо доставити контейнер протягом одного-трьох робочих днів. Якщо дозволяє наявність, іноді ми можемо доставити контейнер наступного робочого дня. Зв’яжіться з нами, якщо вам потрібен контейнер якомога швидше.

Коли прибуде мій орендований контейнер?

Доставка може відбуватися з 6.00 до 20.00. Ми не можемо гарантувати точний час, оскільки маршрути водія визначаються в день доставки для максимальної ефективності.

Чи можу я запросити конкретний час доставки?

Ми рідко приймаємо запити на певний час доби. Якщо вам потрібно, щоб контейнер був доставлений в певний час, ми рекомендуємо запланувати доставку зазделегідь, уточнивши це питання у наших менеджерів.

Що потрібно підготувати до доставки контейнера?

Переконайтеся, що місце встановлення доступне та вільне, перш ніж наш водій прибуде. Це означає прибрати машини, обладнання та інші потенційні перешкоди. Вам також слід відкрити будь-які в’їзні ворота.

Чи потрібно мені бути поруч для доставки контейнера?

Ні, вам не обов’язково бути присутнім, коли орендований вами контейнер прибуде на місце, якщо всі фінансові і юридичні питання були вирішені заздалегідь. Але переконайтеся, що наш водій зможе дістатися до місця встановлення в заплановану дату доставки. Це означає прибрати машини, обладнання та інші потенційні перешкоди, перш ніж водій туди прибуде.

Де можна встановлювати сміттєвий контейнер?

Ми можемо доставити контейнер на рівну поверхню поблизу місця, де ви працюєте. Ми також можемо залишити контейнер на вулиці, якщо це буде потрібно. Однак вам може знадобитися дозвіл на вуличне розміщення. 

Чи можна контейнер встановлювати на похилій поверхні?

З міркувань безпеки ми не можемо розміщувати сміттєві контейнери на пагорбах. Круті схили можуть перешкодити успішній доставці та ускладнити наповнення контейнера. Якщо пагорб досить крутий, що вам потрібно використовувати стоянкове гальмо у вашому автомобілі, ми не зможемо встановити контейнер.

Чи залишає сліди контейнер на місці встановлення?

Хоча ми обережно опускаємо орендований контейнер, можливі подряпини. Якщо ви боїтеся пошкодити поверхню, накрийте місце доставки фанерою. Це допомагає запобігти небажаним подряпинам. 

Чи можете ви перемістити контейнер після того, як його доставили?

Ні, ми не можемо перемістити контейнер в інше місце після того, як його доставили. Ми можемо перемістити контейнер у більш зручне місце на вашій території за додаткову плату, якщо це необхідно після того як вже доставили і встановили. Узгодивши і позначивши місце для доставки гарантує, що ми розмістимо контейнер саме там, де вам потрібно.

Термін оренди

Чи є якісь правила, яких я маю дотримуватися, поки у мене контейнер?

Дотримуйтеся встановленого ліміту ваги, правильно наповнюйте контейнер і не викидайте заборонені предмети.

Що я можу вантажити в орендований контейнер?

Ви можете вантажити більшість видів сміття, включно з побутовим мотлохом, будівельними матеріалами та відходами з двору. Зазвичай ви також можете викинути побутову техніку та матраци. Крім того, є заборонені предмети, які ні в якому разі не можна викидати в орендований смітник. Це включає азбест, шини та інші небезпечні відходи.

Чи є правильні способи заповнення сміттєвого контейнера?

З міркувань безпеки ми рекомендуємо спочатку завантажувати великі та важкі предмети у контейнер. Потім ви можете перекинути невеликі та легкі предмети через борти, щоб заповнити будь-які прогалини. Це допоможе вам використовувати весь простір у контейнері.

Чи є контейнера двері?

Так, в усіх наших контейнерах для сміття в оренду мають поворотні дверцята, щоб полегшити завантаження. Відкрийте їх, щоб спершу завнтажити важкі матеріали, щоб рівномірно розподілити вагу. Після цього ви можете вантажити дрібні та легкі предмети або кинути їх через борти.

Чи є якісь міркування щодо безпеки, які я повинен взяти до уваги під час використання контейнера?

Найбезпечніший спосіб наповнення сміттєвого контейнера – це вантажити великі та важкі предмети через борти. Ви можете легко поранитися, якщо спробуєте закинути важкі предмети через борт. Крім того, не торкайтеся легкозаймистих і небезпечних відходів — і ніколи не викидайте ці предмети у смітник. Це і нафта, і азбест, і бензин, і побутова хімія.

Як довго я можу тримати в себе орендований контейнер?

Наші терміни оренди зазвичай становлять до 4 днів. Якщо вам потрібно на більш тривалий час, запитайте про більший терміни оренди контейнера під час замовлення. За фіксовану добову оплату ви зазвичай можете залишити контейнер на ще один-два дні.

Чи враховуються вихідні в період оренди?

Так, період оренди включає вихідні та робочі дні. Будь ласка, зверніть увагу, що ми можемо не мати змоги доставити або забрати ваш контейнер у неділю, тому переконайтеся, що правильно розпланували термін оренди контейнера.

Що робити, якщо я заповнив контейнер, але залишиться ще сміття?

Якщо ви заповнили сміттєвий контейнер до того, як завершите прибирання, наш водій замінить повний контейнер на новий пустий, щоб ви могли впевнено працювати далі. Якщо знаєте, що вам знадобиться більше одного контейнера для вашого проекту- ви можете замовити кілька контейнерів одночасно.

Вивіз контейнера

Чи відповідаю я за вивезення контейнера?

Ні, ви не несете відповідальності за вивезення контейнера. Наш водій забере контейнер незабаром після того, як ви дасте запит на вивезення.

Як подати запит на вивезення?

Все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати або написати в месенджері, і ми якнайшвидше вивеземо повний контейнер. 

Коли контейнер заберуть?

Коли даєте запит на вивезення, ви можете вказати дату коли ви хочете, щоб це було зроблено. Контейнер ми вивеземо між 6:00 і 20:00 в день вивезення.

Чи потрібно мені щось робити до дня вивезення контейнера?

Переконайтеся, що ваше сміття повністю завантажене до сміттєвого контейнера, перш ніж давати запит на вивезення. Нічого не повинно стирчати або звисати з боків контейнера. Ви також повинні очистити територію від будь-яких потенційних перешкод, щоб ми могли легко забрати контейнер. Відкрийте будь-які в’їзні ворота, якщо потрібно, приберіть сніг із під’їзної дороги. Це не тільки допоможе вам уникнути комісії, але й гарантує, що наш водій зможе безпечно вивезти контейнер з вашим сміттям. Також переконайтеся, що в закрили та закріпили завантажувальні дверцята контейнера перед вивезенням.

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний