Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Що можна викинути в контейнер для сміття

Image

Яке сміття дозволено викидати в контейнер, а яке заборонено?

Оренда сміттєвих контейнерів спрощує прибирання, оскільки ви можете збирати все своє сміття в одному місці протягом декількох днів. Тим не менш, є певні предмети, які не можна викидати в контейнер через загрозу безпеці або правил. Не впевнені, чи можете ви помістити певний предмет у контейнер? Перегляньте список нижче або зателефонуйте нам за номером 099 247-53-00, щоб дізнатися.

Дозволено викидати в орендований контейнер

Побутовий мотлох і сміття від будівництва чи проектів з благоустрою будинку зазвичай дозволяється викидати на смітник. Сюди входить сміття від реконструкції, наприклад гіпсокартон, метал, пиломатеріали, підлога, шафи а також загальні предмети домашнього вжитку.

Побутовий мотлох

Побутовий мотлох

Можна викинути більшість домашнього сміття, включаючи стільці, ковдри, одяг, іграшки, каструлі, сковорідки тощо. Певну техніку та електроніку часто можна викинути на смітник, але не завжди

Дерев'яні меблі

Дерев'яні меблі

Дерев'яні меблі, такі як столи, стільці та книжкові шафи, майже завжди приймаються. Однак вам слід запитати про м’які меблі, такі як дивани та крісла, оскільки ці предмети приймаються не у всіх місцях.

Цегла, асфальт і бетон

Цегла, асфальт і бетон

Важкі матеріали, такі як цегла, асфальт (застиглий, ломаний), уламки бетону, піддони та шлакоблоки, можна утилізувати за допомогою контейнерів.

Будівельне та ремонтне сміття

Будівельне та ремонтне сміття

Сміття від будівництва - це включає гіпсокартон, підлогу, настінну плитку, ізоляцію, килими, туалети, матеріали для підлоги, старі стільниці тощо.

Пиломатеріали

Пиломатеріали

У більшості випадків ви можете помістити необроблені пиломатеріали та іншу деревину з будівельних проектів у контейнер, включно з деревиною розмірами 2 на 4 та шпильками.

Покрівлю

Покрівлю

Оренда сміттєвого контейнера — це чудовий спосіб позбутися всіх видів покрівельного сміття, включаючи підкладку, плитку, фанеру та будь-які інші будівельні відходи.

Іноді дозволено викидати в орендований контейнер

Певні предмети, такі як м’які меблі, побутова техніка, електроніка та матраци, дозволено завантажувати в наш контейнер. Но краще телефонуйте заздалегідь, щоб дізнатися, чи зможемо ми прийняти ці матеріали на утилізацію.

М'які меблі

М'які меблі

М’які меблі, такі як дивани та крісла, можна завантажувати у контейнер, але не завжди. 

гілки дерев, листя

гілки дерев, листя

Інколи ви можете помістити гілки дерев, траву, кущі та інше сміття у сміттєвий контейнер, а інколи можна обмежитися лише кількома мішками. Ці обмеження працюють лише в тому випадку якщо ви замовляли контейнер не лише під вивіз цих матеріалів.

Побутова техніка

Побутова техніка

Більшість приладів можна викинути у контейнер для сміття, якщо не вказано на них що заборонено. Ми можемо вивозити газонокосарки, якщо в них немає бензину. Такі прилади, як мікрохвильові печі, плити, пилососи та посудомийні машини, зазвичай прийнятні.

Електроніка

Електроніка

Ви можете викинути електроніку в контейнер таку як: телевізори, комп’ютери, бігові доріжки, принтери та іншу персональну електроніку в невеликих кількостях. Інколи ми не можемо прийняти електроніку через правила.

Бруд

Бруд

Можна використовувати контейнер для утилізації бруду. Но якщо ґрунт або бруд, який був забруднений хімікатами чи іншими неприродними відходами, не можна викидати у контейнер.

Матраци та пружини

Матраци та пружини

У деяких випадках може стягуватися плата за кожен матрац, щоб покрити витрати на його розбирання перед переробкою чи вивезенням на смітник.

Пні та великі уламки дерев

Пні та великі уламки дерев

Важливо зазначити, що інколи може стягуватися додаткова плата за пень. Великі гілки та пні також можуть бути обмежені певним діаметром.

Аерозольні балончики

Аерозольні балончики

Порожні аерозольні балончики можна викинути у контейнер для сміття. Однак повні або частково заповнені банки можуть вибухнути. Аерозольні балончики з рідиною всередині не можна викидати у смітник.

Заборонено викидати в орендований контейнер

Хоча правила можуть відрізнятися для деяких матеріалів, є заборонені предмети, які не можна викидати в контейнер для сміття. Це включає в себе холодильники, шини, хімікати, скло, автомобільні акумулятори, залізничні шпали та будь-які інші матеріали, які є токсичними, становлять значну загрозу безпеці або можуть пошкодити контейнер.

Холодильники

Холодильники

Холодильники не можна викидати в контейнер для сміття, оскільки холодоагент, який у них міститься, токсичний. Ви можете викинути свій холодильник в контейнер лише якщо він був належним чином опорожнений фахівцем з ОВК.

Бойлери для нагрівання води

Бойлери для нагрівання води

Баки з гарячою водою заборонено викидати в орендовані сміттєві контейнери, оскільки їх порожній простір може накопичувати шкідливі гази на звалищах. 

Шини

Шини

Не можна викидати шини в контейнер для сміття, оскільки вони можуть пошкодити конструкцію та обладнання смітника. Більш детальніше ви можете прочитати тут.

Фарби та лаки

Фарби та лаки

Фарби та лаки заборонені, оскільки вони можуть містити свинець або ртуть, особливо якщо вони були виготовлені до 1990-х років. До заборонених фарб належать розчинники, лаки та морилки.

Клеї

Клеї

Клеї, такі як клей або епоксидна смола, не повинні викидатися у сміттєвий контейнер, оскільки вони можуть прикріпити інші матеріали до внутрішньої частини контейнера. 

Автомобільні акумулятори

Автомобільні акумулятори

Автомобільні акумулятори, а також літієві батареї не можна викидати у смітник, оскільки з них можуть витікати хімікати, шкідливі для навколишнього середовища. Лужні батарейки загального призначення, такі як AA, AAA та D, дозволено викидати в контейнер.

Побутові засоби для чищення

Побутові засоби для чищення

Хімічні засоби чи розчинники не можна викидати в контейнер для сміття. Зазвичай приймаються порожні пляшки, якщо вони не містять залишків хімікатів.

Небезпечні матеріали

Небезпечні матеріали

Небезпечні матеріали та рідини не можна викидати в контейнер для сміття. Прикладами небезпечних відходів є азбест, пестициди, забрудненний ґрунт або абсорбенти, моторне масло, інші автомобільні рідини та медичні відходи. 

Забруднений ґрунт та абсорбенти

Забруднений ґрунт та абсорбенти

Забруднений ґрунт та абсорбенти, змішані з небезпечними речовинами, не можна утилізувати за допомогою звичайного контейнера для сміття. 

Медичні інфекційні відходи

Медичні інфекційні відходи

До інфекційних відходів належать матеріали, які використовувалися в медицині або контактували з рідинами організму. 

Чорнило та смоли

Чорнило та смоли

Чорнило, що використовується в ручках і принтерах, вони можуть пошкодити обладнання та забруднити внутрішній простір сміттєвих контейнерів. 

Баки для масел, палива та пропану

Баки для масел, палива та пропану

Утилізація баків з пропаном, палива, мастила та інших легкозаймистих матеріалів у смітник є серйозною загрозою для безпеки. Ці речовини є легкозаймистими, і їх неналежна утилізація є незаконною. 

Залізничні шпали

Залізничні шпали

Оскільки багато залізничних шпал оброблені шкідливими консервантами для деревини, їх заборонено викидати в наші контейнери для сміття. 

Азбест

Азбест

Азбест є антипіреном, який зустрічається в старих будинках і різних промислових виробах. 

Індустріальні бочки

Індустріальні бочки

Промислові бочки містять потенційно небезпечні побічні продукти промислових процесів.

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний