Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Ми раді повідомити, що наша компанія виконує вивіз будівельного сміття після ремонту в групах для дітей у дитячому садку №311, який знаходиться в Дніпровському районі Києва.

Діти – наше майбутнє, тому ми з великим задоволенням долучаємося до проєктів, що покращують умови їхнього перебування у навчальних закладах. Завдяки нашому круковому мультиліфту ми можемо встановити контейнер у зручному місці на декілька днів, що дозволяє ефективно та безпечно збирати і вивозити будівельне сміття.

Ремонтні роботи у дитячому садку забезпечать комфортні та безпечні умови для маленьких вихованців, і ми раді бути частиною цього важливого процесу. Наша компанія завжди готова допомогти у вирішенні питань утилізації будівельних відходів, забезпечуючи чистоту та порядок.

Ми пишаємося тим, що можемо робити свій внесок у створення сприятливих умов для розвитку та виховання дітей. Обирайте наші послуги для швидкого, зручного та безпечного вирішення питань вивезення будівельних відходів. Разом ми створимо краще майбутнє для наших дітей!

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний