Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Наша компанія активно допомагає вивозити сміття з підвальних приміщень для переобладнання їх під укриття в місті Києві. Цей важливий проект здійснюється для забезпечення безпеки дітей під час можливих обстрілів російськими терористами.

Приватна школа І-ІІІ ступенів «Capital Union School» почала своє існування в 2017 році на базі мережі дошкільних навчальних закладів «Teremok Union», яка була заснована у 2008 році. За цей час «Teremok Union» підготував до школи близько 4000 майбутніх першокласників, які успішно вступили до українських гімназій та ліцеїв. Школа «Capital Union School» має ліцензію на початкову, базову та повну середню освіту І-ІІІ ступенів і гарантує своїм учням одержання знань за Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти України. Викладання в школі ведеться українською та англійською мовами.

Ми використовуємо наш круковий мультиліфт для встановлення контейнерів у потрібному місці на декілька днів, що дозволяє зручно і без поспіху збирати та вивозити сміття. Це допомагає швидко та ефективно підготувати підвальні приміщення до використання як безпечні укриття.

Ми пишаємося тим, що можемо бути частиною цього важливого проекту і робити свій внесок у забезпечення безпеки та комфорту наших дітей.

Обирайте наші послуги для швидкого, зручного та екологічно безпечного вирішення питань вивезення сміття. Разом ми створюємо безпечне та світле майбутнє для наших дітей!

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний