Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Розпочали співпрацю з виробничим підприємством "Герольдмайстер", яке працює на ринку сувенірно-нагородної продукції з 1997 року і є найбільшим недержавним розробником та виробником нагород і сувенірів в Україні, а також одним з провідних підприємств у цій галузі в Східній Європі.

"Герольдмайстер" створює різні види нагород, і під час виробництва залишається значна кількість глини, яка використовується для створення форм. Ми допомагаємо забезпечувати чистоту та порядок, вивозячи та утилізуючи цю глину.

За допомогою нашого крукового мультиліфта встановлюємо контейнери у зручних місцях на декілька днів, щоб дає можливість зручно збирати та вивозити відходи виробництва без поспіху.

Наша мета - зробити виробництво чистішим та екологічно відповідним. Ми завжди готові допомогти у вирішенні питань утилізації та підтримання чистоти на виробництві.

Наші послуги обирають для надійного та ефективного вирішення питань з утилізацією. Ми забезпечуємо чистіше та більш екологічне середовище для виробництва нагород та сувенірів!

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний