Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

В цей не простий час коли ракети окупантів прилітають на енергетичні обʼєкти і ми не лишилися осторонь та долучилися до важливої справи – ремонту корпусу працівників енергосистеми АТ КІЄП «Київський Науково-Дослідний та Проектно -Конструкторський Інститут «Енергопроект» В умовах, коли наша країна переживає складні часи, забезпечення стабільної роботи енергетичної інфраструктури є критично важливим. Від роботи працівників енергосистеми залежить безперебійне постачання електроенергії до лікарень, військових об'єктів, та цивільних домогосподарств.

Розуміючи вагу їхньої роботи, ми вирішили надати допомогу в ремонті їхнього корпусу, забезпечивши комфортні умови для роботи цих героїчних людей. Наша команда взяла на себе обов'язок вивозити абсолютно все сміття від початку будівельних робіт та до їх завершення.
Адже, в нашому арсеналі є такі переваги як :

1. Економія часу та зусиль

Використання контейнерів значно спрощує процес збирання та вивезення сміття. Контейнери розміщуються на будівельному майданчику, і сміття скидається безпосередньо в них, що економить час на транспортування сміття до звалища.

2. Безпека та чистота на майданчику

Контейнери допомагають підтримувати порядок і чистоту на будівельному майданчику, що зменшує ризик нещасних випадків і забезпечує більш безпечні умови праці.

3. Екологічна відповідальність

Використання контейнерів сприяє правильному поводженню з відходами та їх утилізації. Це допомагає зменшити негативний вплив на навколишнє середовище.

4. Ефективне використання ресурсів

Контейнери можуть бути різних розмірів і місткості, що дозволяє обрати оптимальний варіант для конкретного обсягу сміття. Це забезпечує ефективне використання транспортних засобів та зменшує кількість рейсів.

5. Зручність і гнучкість

Замовлення контейнера дозволяє організувати вивіз сміття в зручний час, що дає можливість планувати роботи на будівельному майданчику більш ефективно.

6. Забезпечення дотримання законодавства

Використання контейнерів допомагає дотримуватися вимог законодавства щодо поводження з будівельними відходами, що знижує ризик штрафів і юридичних проблем

Загалом, вивіз будівельного сміття контейнерами є ефективним, безпечним і екологічно відповідальним рішенням, яке сприяє оптимізації будівельного процесу.

Отже, наш внесок у цей проект – це не лише матеріальна допомога, але й вираз нашої глибокої поваги та вдячності людям, які щоденно докладають зусиль для збереження енергетичної стабільності в країні. Спільними зусиллями ми зможемо подолати всі труднощі та забезпечити майбутнє нашої держави.

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний