Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Ми раді поділитися ще однією новиною про  співпрацю - цього разу ми продовжили надавати підтримку в утилізації та вивіз будівельного сміття під час реконструкції корпусу на вулиці Антоновича в Києві для державної наукової установи «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ).

УкрІНТЕІ відіграє ключову роль у науковому супроводі заходів з реалізації державної політики в сферах наукової та інноваційної діяльності. Наша компанія відчуває відповідальність в тому щоб допомагати в розвитку такої важливої установи.

За допомогою нашого крукового мультиліфта та контейнерів для оренди ми забезпечуємо ефективне вивезення та утилізацію будівельного сміття, допомагаючи зберегти чистоту та порядок на території УкрІНТЕІ.

Ми горді бути частиною цього важливого проекту та надавати наші послуги для підтримки наукового розвитку та прогресу. Оберіть нас як вашого надійного партнера у будь-яких будівельних проектах. Разом ми зможемо зробити більше для нашої країни та нашого майбутнього!

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний