Image
Ми завжди раді вам допомогти:)

Виберіть свою мову

Напишіть нам
Наші контакти
Понеділок - Субота
8:00  – 20:00
 
 
м. Київ, вул. Пшенична, 4
Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7
м.Київ, вулиця Чернігівська, 51 | Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7 Пн.-Сб.: 8,00 - 20.00

Виберіть свою мову

Ми з радістю поділимося ще однією успішною історією нашої партнерської співпраці! Недавно ми надавали наші послуги з утилізації та вивезення будівельного сміття після реконструкції відділення Укрсиббанку в історичному районі Києва. Цей банк, заснований у 1990 році, займає почесне місце серед десятки найбільших в Україні, і ми пишаємося можливістю бути частиною їхнього історичного розвитку. 

За допомогою нашого крукового мультиліфта та унікальних контейнерів для оренди, ми забезпечили швидке та безпечне вивезення сміття, допомагаючи банку зберегти чистоту та порядок у центрі нашого міста.

Наша компанія завжди гордиться можливістю допомогти вирішувати екологічні завдання нашим клієнтам, особливо таким престижним і відомим як "Укрсиббанк". Це ще один крок у нашій спільній місії зберегти наше довкілля та зробити нашу планету кращою для майбутніх поколінь.

Оберіть нас як вашого партнера у в будівельних проектах. Разом ми зможемо зробити більше для нашого міста. Давайте робити світ кращим разом!

ILIN

Ефективний вивіз сміття та оренда контейнерів в Україні

Швидкі посилання

Наші Контакти

м. Київ, вул. Пшенична, 4

Київська обл., с. Квітневе, вулиця Гоголівська, 7

Робочі Часи

  • Пн. - Сб.
    08:00 - 20:00
  • Неділя
    Вихідний